2024. július 20.
Gráf Pál | rendszergazda
Rozgonyi László | rendszergazda
Papp Mariann | titkársági csoportvezető
Nagyné Tóth Tünde | irodavezető-helyettes
Döme Zsófia | titkársági és pénzügyi referens, ügyintéző
Bujtásné Zörgő Szilvia | titkársági ügyintéző
Magyar Tamás | gépkocsivezető
Kenessey János | gondnok
Balázs Krisztina | anyakönyvvezető
Zsigmond Zsuzsanna | anyakönyvvezető
Lukács Éva | hagyatéki ügyek, ügyintéző
Markosné Horváth Tünde | iktató-irattáros, ügyintéző
Kulcseráné Apostol Erika | iktató-irattáros, ügyintéző
Nagy Andrea | iktató-irattáros, ügyintéző
Fülöp Ilona Izabella | szociális ügyintéző
Kindertné Döme Orsolya | szociális ügyintéző
Zupka Eszter Dóra | igazgatási ügyintéző
Novák Anikó | Főépítész
Tilimonné Szántó Edina | főépítészi asszisztens
Fegyveres Tibor | vagyongazdálkodási ügyintéző
Lukácsné Kronome Terézia | műszaki ügyintéző
Barabás László | műszaki szakreferens
Takácsné Bagi Andrea | műszaki ügyintéző
Cseh Lászlóné | vagyongazdálkodási ügyintéző
Buday Pál | beruházási ügyintéző
Nagy Zsolt | vagyongazdálkodási ügyintéző
Dekanics Ildikó | irodavezető
Mészárosné Gulyás Zsuzsanna | ügyintéző
Besenyiné Zentai Gabriella | műszaki ügyintéző
Cseh László | műszaki ügyintéző
Schmauder-Molnár Magdolna | műszaki ügyintéző
Németh Károly | irodavezető
Málnai Julianna | műszaki ügyintéző
Gavaldi-Kostyál Zsófia | műszaki ügyintéző
Pátkainé Polányi Ágnes | csoportvezető
Hum Veronika | ügyintéző
Horváthné Ernszt Tünde | ügyintéző
Végh Tamásné | ügyintéző
Tóth Zsuzsanna | ügyintéző
Szilágyi Hajnalka | ügyintéző
Hatosné Erdődy Tímea | ügyintéző
Weinber Ilona | pénzügyi ügyintéző
Nagy-Kádas Mária | pénzügyi ügyintéző
Kertészné Pércsi Tímea | pénzügyi ügyintéző
Budai Barbara | pénzügyi ügyintéző
Amsterné Balázs Krisztina | pénzügyi ügyintéző
Nagyné Tóth Tünde | gazdasági irodavezető helyettes
Gáll Zsuzsanna Margit | pénzügyi ügyintéző
Szmola Eszter | pénzügyi ügyintéző
Leéb Zsuzsanna | számviteli ügyintéző
Paskóné Szutter Éva | számviteli ügyintéző
Kohautek Ferencné | számviteli ügyintéző
Zentai Andrea | számviteli ügyintéző
Kopácsi Renáta | számviteli ügyintéző
Weinberné Márton Melinda | számviteli ügyintéző
Pálfyné Gerstenbrein Erika | csoportvezető
Poruben Gyula | szolgálatvezető
Magyar Zoltán | közterület-felügyelő
Farkas István | közterület-felügyelő
Nagy-Besenyi Adrienn | ügyintéző
Hegedűs Pál | közterület-felügyelő
Adorján Gyula | közterület-felügyelő
Szegedi József | közterület-felügyelő
Tilly Attila | közterület-felügyelő
Balatoni Richárd | közterület-felügyelő
Gerendás Attila | közterület-felügyelő