2024. április 18.
Haraszti karatékák, válogatott színekben

A Balkán-bajnokság eredményei

2013. április 12. péntek

A Dunaharaszti Goju-Ryu Karate Sportegyesület versenyzői 2013. március 28-31. között Szerbiába utaztak, hogy a Magyar Karate Válogatott tagjaiként részt vegyenek a XIV. Balkán Bajnokságon.

A Balkán Karate Szövetség 14-re bővült tagországai közül minden nemzet képviseltette magát. Az idei Bajnokság minden eddigit felülmúlva 14 ország közel 1400 versenyzőjének részvételével zajlott. Az összes megrendezett kategóriában, a legfiatalabb korosztálytól kezdve mindenhol rendkívül erős, magas színvonalú, erős mezőny gyűlt össze. Nehéz volt az éremhez jutás. A magyar csapat összesítésben a 6. helyen végzett.

Versenyzőink közül Fedor Krisztián rangos 7. helyezést ért el a 16-17 éves fiú formagyakorlat kategóriában.

Egyesületünket képviselték még:

Molnár Zita (10-11 éves kategóriában), Bordás Blanka (10-11 éves kategóriában), Gyovai Roland (12-13 éves kategóriában), Bakó Martin (14-15 éves kategóriában) és Bakó Benedikta (16-17 éves kategóriában).

Minden dunaharaszti versenyző fantasztikus munkát végzett, gyönyörűen helytálltak ezen a mérhetetlenül nehéz versenyen.