Az Önkormányzat vezetése

 

Polgármester:
Dr. Szalay László
2330 Dunaharaszti, Fő út 152.
drszalaylaszlo@dunaharaszti.hu
06-24-504-450
06-24-370-457
Alpolgármesterek:
Dr. Bereczki Sándor Péter
Karl József
Lehel Endre


Képviselők:

Andrásik Sándor

Listás képviselő

Andrasik.Sandor@dunaharaszti.hu

Tag:     Oktatási, Művelődési és Sport Bizottság

            Szociális és Egészségügyi Bizottság

Drscsákné Kerekes Gabriella
Egyéni képviselő, 6. választókerület
Drscsakne.Kerekes.G@dunaharaszti.hu
06-30-994-2577
Tag:     Oktatási, Művelődési és Sport Bizottság 
           Városfejlesztési, Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság 
Fényes István
Egyéni képviselő, 8. választókerület
Félfogadás: minden hó első hétfő 18-19
Fenyes.Istvan@dunaharaszti.hu
06-70-3794184
Elnök:  Városfejlesztési, Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság
Tag:     Pénzügyi Bizottság 

Gerber Ferenc

Listás képviselő

Gerber.Ferenc@dunaharaszti.hu

Tag:     Oktatási, Művelődési és Sport Bizottság

Pénzügyi Bizottság

Szociális és Egészségügyi Bizottság
Hajdu Zsolt
Egyéni képviselő, 4. választókerület
Félfogadás: egyéni egyeztetés alapján
Hajdu.Zsolt@dunaharaszti.hu                         

06-20-5665142
Elnök:  Oktatási, Művelődési és Sport Bizottság

Tag:     Pénzügyi Bizottság
Horváth Jenő 
Egyéni képviselő, 7. választókerület
Félfogadás: minden hó első hétfő 18-19
Horvath.Jeno@dunaharaszti.hu
06-30-2454344
Elnök:  Szociális és Egészségügyi Bizottság 
Tag:      Oktatási, Művelődési és Sport Bizottság

 Városfejlesztési, Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság 
 

Knapp Tibor
Listás képviselő
Félfogadás: egyéni igény és egyeztetés alapján
Knapp.Tibor@dunaharaszti.hu
06-20-9416516
Tag:     Pénzügyi Bizottság

Városfejlesztési, Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság
Kücsön Sándor 

Listás képviselő
Félfogadás: minden hó első hétfő 17-18
Kucson.Sandor@dunaharaszti.hu
06-20-9345392
Elnök:  Pénzügyi Bizottság
Tag:     Városfejlesztési, Közbiztonsági és Környezetvédelmi Bizottság 
 

                                                                                

Utolsó módosítás dátuma: 2017. 03. 21.